Навіть маленька добра справа здатна змінити світ на краще!

Навіть маленька добра справа здатна змінити світ на краще!

Звертаємося до всіх небайдужих! Просимо вас долучитися до доброї справи і допомогти малозабезпеченим сімям, котрі перебувають в складних життєвих обставинах, особливо дітям!  Напевно у багатьох з вас є одяг, яким ви вже не користуєтесь. Також, мабуть у шафі займають місце дитячі речі, з яких ваші дітки вже виросли. Наближається зима, а з нею і холодна пора. Тож дуже просимо всіх, хто має теплі речі, взуття, верхній одяг для дорослих і особливо для дітей та підлітків, яким ви не користуєтеся, передати їх до КЗ «Центр надання соціальних послуг Куликівської селищної ради» як благодійну допомогу. Це можуть бути чоловічі, жіночі, дитячі, підліткові зимові і демісезонні куртки, теплі светри, реглани, спортивні штани, джинси тощо. Особливо потрібні дитячі і підліткові зимові куртки!!! Прохання, щоб це були речі, придатні для використання!!!

КЗ «Центр надання соціальних послуг» знаходиться за адресою: с.Надичі, вул. Грушевського,5 (в будівлі сільської ради). Контактний телефон: +380636269265 Заклад працює з понеділка по пятницю з 09 до 18 години. Обідня перерва з 13:00 до 14:00 год.

Заздалегідь вдячні всім, хто відгукнеться!