Україна - це територія гідності і свободи!

  • 669

Україна - це територія гідності і свободи!

День Гідності та Свободи щорічно відзначається саме 21 листопада відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014 року.

21 листопада – це той день, коли українці зробили свідомий вибір, коли перебороли у собі страх. Дата одразу двох визначних для України подій: президентських виборів 2004 року, які стали початком Помаранчевої революції, та початку Євромайдану 2013 року.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Країна продовжує зазнавати фундаментальних змін. Це нагадування про ціну, яку українці віддали, відстоюючи демократичну та незалежну Україну.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Фото без опису