Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади

Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади!

У початкових класах створено сучасний освітній простір, організовано освітній процес за новим змістом та новим державним стандартом, проведено фахову перепідготовку педагогів.

Продовжуємо укомплектовувати НУШ необхідними меблями, комп’ютерним обладнанням та дидактичними матеріалами. Закуплено дев’ять мультимедійних комплектів у складі: проєктор, ноутбук, екран проєкційний, пристрій безперебійного живлення, які відправляться у школи громади для початкових класів, що навчаються за новими методиками, відповідно до Концепції “Нова українська школа”. На загальну суму 482, 4 тис. грн., з них співфінансування з місцевого бюджету - 260,8 тис.грн. та субвенція з державного бюджету - 221,6 тис.грн.

І це ще не все, поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти буде продовжуватися й надалі.