З нагоди відзначення Дня працівника сільського

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

З нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства керівництво області на чолі з заступником голови Львівська обласна державна адміністрація Віталієм Загайним привітало найкращих фахівців галузі.

Зокрема, серед учасників заходу, які були відзначені, вітального листа від Міністерства аграрної політики та продовольства України отримав Борис Кушпіт – голова фермерського господарства «Кушпіта Б.О.», що здійснює свою діяльність та території Куликівської територіальної громади.