ПОДАТКОВА ЗНИЖКА

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА

Повернути податкову знижку можна лише за рік, що минув, отримати податкову знижку можуть батьки студентів – контрактників, або працюючі студенти. Витрати на навчання за кордоном  в розрахунок податкової знижки не включаються.

Документи необхідні для подання податкової знижки на навчання:

• декларація про майновий стан і доходи, додаток Ф3;
  • копія паспорта  особи, яка подає декларацію;
  • копія ідентифікаційного коду особи, яка подає декларацію;
  • копія свідоцтва про народження студента;
  • довідка з навчального закладу про період навчання, кількість навчальних місяців, в звітному році та суми сплачених коштів за вказаний період;
  • копії квитанцій та / або платіжних доручень, сплачених за навчання в звітному періоді;
  • довідка про заробітну плату  за звітній період,з обов’язковим включенням сум податків, які утримують із заробітної плати та суми пільги, якщо є;
  • копія документу із зазначенням реквізитів для перерахування коштів;
  • копія договору про навчання.

Подати документи на отримання податкової знижки можна до 31 грудня 2021 року включно.

Для зручності платників та спрощення  процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи».