Апаратна нарада

Чергова апаратна нарада відбулася під керівництвом селищного голови Лілії Бови за участі керівників структурних підрозділів.

У процесі роботи були заслухані звіти керівників структурних підрозділів за минулий тиждень та плани на поточний.

На нараді обговорити питання, а саме відновлено очне навчання у всіх закладах загальної освіти Куликівської селищної ради; продовжуємо укомплектовувати НУШ необхідними меблями, комп’ютерним обладнанням та дидактичними матеріалами. Закуплено дев’ять мультимедійних комплектів у складі: проєктор, ноутбук, екран проєкційний, пристрій безперебійного живлення, які відправляться у школи громади для початкових класів; Куликівською МП за попередній тиждень здійснено - 586  вакцинацій від covid 19;  відділом соціального захисту населення скеровано девять дітей на оздоровлення у дитячі табори.

Жодне питання не залишено поза увагою. За результатами наради  керівникам структурних підрозділів  дані відповідні доручення та визначені терміни їх виконання.