Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Саме місцеве самоврядування становить основу будь-якого демократичного суспільства, покликане створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і спільними зусиллями будувати Українську державу. Завжди потрібно пам'ятати, що ми несемо відповідальність перед найвищим, що може бути в житті - перед довірою людей.

З нагоди професійного свята висловлюємо вдячність апарату селищної ради, депутатському корпусу за відповідальність, компетентність, активну громадянську позицію у справі розбудови Куликівської територіальної громади. Від щирого серця бажаємо Вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.