Якщо ми можемо собі це уявити, значить ми зможемо це і реалізувати в життя!

Чи це реально?

Якщо ми можемо собі це уявити, значить ми зможемо це і реалізувати в життя!

Основною метою є підвищення рівня добробуту населення, створення сприятливих умов для життя мешканців передусім у сфері благоустрою громади. Розвиток комунального сектору сприяє стабільному виконанню робіт по  прибиранню території громади та оперативному усуненню наслідків погодних катаклізмів, покращенню санітарного стану, забезпеченню ефективного функціонування комунальної сфери, оптимізації надання комунальних послуг з обслуговування населення.

Продовжуємо закуповувати сучасну техніку, щоб оперативно прибирати Куликівську територіальну громаду.

В рамках реалізації конкурсу проєктів регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 придбано причіпний піскорозкидач. Щоб було чисто потрібно прикладати чимало зусиль!