Співпраця це – запорука успіху

Співпраця це – запорука успіху.

Спільні зустрічі та обговорення допомагають приймати зважені рішення, працювати чітко, злагоджено та конструктивно.

Щотижневу нараду зі старостами старостинських округів Куликівської територіальної громади сьогодні провів перший заступник селищного голови Богдан Стахів.

Обговорення поточних питань та вирішення проблемних моментів – у повсякденній діяльності є доволі багато. Зокрема, щодо цифрового розвитку громади, благоустрою населених пунктів в тому числі розчищення та посипка доріг – роботи у даних напрямках вистачає. Також наголошувалося на сплаті земельного податку, адже таким чином ми наповнюємо місцевий бюджет.

По завершенню підведено підсумки наради та звернено увагу присутнім на конструктивній співпраці і прийнятті виважених рішень.