Будь-які намагання допомогти спільній справі у сьогоднішній нелегкий час – річ похвальна та поважна, адже завдяки небайдужим людям, часом, можна зробити більше, аніж самотужки. Такі небайдужі громадяни, безумовно, є й у нашій територіальній громаді!

Учні разом із вчителями Куликівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів долучитися до доброї справи та зібрали речі (взуття, верхній одяг, теплі светри, реглани, спортивні штани, джинси тощо) для малозабезпечених сімей, котрі перебувають в складних життєвих обставинах, особлива увага припадає на дітей. Сьогодні це все було передано працівникам КЗ «Центру надання соціальних послуг Куликівської селищної ради», які в подальшому будуть передані потребуючим сім’ям.

Дякуємо кожному хто долучається до доброї справи. Разом значно легше допомагати тим хто цього найбільше потребує!