У новий рік – із затвердженим бюджетом Куликівської селищної територіальної громади!

На засіданні 25-чергової сесії Куликівської селищної ради одноголосно затвердили ряд важливих рішень, що були винесені на порядок денний.

Найголовнішим питанням сесії було прийняття бюджету на 2022 рік.

Проєкт бюджету громади на 2022 рік  представила начальник фінансового відділу Віра Забурко. Отже, бюджет на 2022 рік є збалансований і реальний до виконання. (більш детально із проєктом рішення Про бюджет Куликівської селищної територіальної громади можна ознайомитися за посиланням http://kulykiv.gromada.org.ua/proekt-rishennya-pro-bjudzhet-kulikivskoi-selischnoi-teritorialnoi-gromadi-na-2022-rik-17-23-43-14-12-2021/).

Обговорення питань порядку денного традиційно відбувалося на спільних засіданнях постійних комісій селищної ради.

Інші ключові рішення, що були прийнятті на черговій сесії Куликівської селищної ради є:

• Про затвердження Положення про оплату праці та порядок застосування стимулюючих виплат працівникам апарату та структурних підрозділів Куликівської селищної ради.
  • Про  умови  оплати праці Куликівського селищного голови на 2022рік.
  • Про затвердження програми «Харчування пільгових категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Куликівської селищної ради на 2022 рік
  • Про затвердження  програми «Харчування дітей у закладах дошкільної освіти Куликівської селищної ради на 2022 рік
  • Про затвердження Програми підтримки учнівської молоді на 2022 рік.
  • Про введення додаткових ставок працівників у заклади загальної середньої освіти на 2022 рік.
  • Про затвердження  Програми співфінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг у Куликівській селищній раді на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми накопичення матеріально-технічного резерву Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми енергозбереження та підвищення енергоефективності Куликівської селищної ради на 2022 - 2025 роки.
  • Про затвердження Програми розвитку  місцевого самоврядування  Куликівської селищної ради на 2022 рік.

З усіх розглянутих питань, відповідно до чинного законодавства усі рішення селищної ради та результати поіменного голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті.