Якісна медицина – кожному!

Якісна медицина – кожному!

Здоров’я українців – найцінніший скарб, і він має бути надійно захищеним. Громадяни мають бути впевнені у кваліфікованому захисті свого здоров’я та у своєчасному отриманні професійної медичної допомоги.

Між Куликівською селищною радою та ТОВ «Медичний сервіс» укладено меморандум про співпрацю. Також домовилися про консультативну та інформаційну підтримку медичних закладів нашої територіальної громади.

Селищний голова Лілія Бова та директор ТОВ «Медичний Сервіс» Андрій Самотій ставлять перед собою спільну мету – якісна, своєчасна та доступна медицина у громаді без додаткових навантажень на бюджет як мешканців, так і громади.

Вже з лютого 2022 року мешканці Куликівської територіальної громади, які цього потребують, матимуть змогу отримувати своєчасну, якісну та безкоштовну мобільну медичну допомогу на дому.