Творити добрі справи – легко!

Творити добрі справи – легко!

Цього року, у межах проєкту “Різдвяний Конвой”, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, діти Куликівської територіальної громади отримали подарунки – гуманітарний вантаж із святковими пакунками з Німеччини.

“Різдвяний конвой” – це навіть не допомога, а можливість подарувати дітям, які, на жаль, уже змалечку знають, що таке труднощі та скрута, трохи казки, добра і дива. А цього у зимові свята хочеться всім, незалежно від віку.

Протягом року в німецьких дитячих садах, школах та компаніях діти власноруч пакували подарунки для дітей зі малозабезпечених сімей. Зібрані подарунки доставили спеціальними різдвяними вантажівками в Україну.

Куликівська територіальна громада отримала 30 подарунків для дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Приємно, коли подаруночки, як символ любові, приносять хоча б мить радості діткам, які цього найбільше чекають!