Шановні жителі Куликівської територіальної громади прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим Роком!

Тільки в нашого народу, є таке чудове свято, щоби через дві неділі, Новий рік знов зустрічати. Воно вважається особливим, адже якщо саме сьогодні Ви загадаєте найзаповітніше бажання, то йому властиво здійснитися! Тож, нехай з цього моменту в подальшому Вашому житті відбуваються тільки щасливі події, а в будинку хай завжди лунає радісний і дзвінкий сміх. Бажаємо Вам благополуччя в особистому житті та в професійній сфері, нових перемог і гідного завершення будь-яких найсміливіших починань!

Будьте ж вдвічі щасливіші, ще багатші й здоровіші, радості на цілий вік зичить Старий Новий Рік!