Нехай уся земля почує - вся громада колядує!

Нехай уся земля почує - вся громада колядує!

З Новорічно-Різдвяними святами приходить на нашу землю, в наші оселі й серця Велична Коляда.

Тринадцятий щорічний фестиваль коляди відбувся у Куликівській територіальній громаді. Проведення фестивалю колядок стало вже гарною традицією. Учасники фестивалю зберігають та відтворюють українські звичаї, обряди, традиції.

Святкову атмосферу мистецького заходу створили аматорські колективи та учнівська молодь з різних сіл громади та навіть Львівщини. Кожен колектив, колядка, віншування дарували усім присутнім піднесення, відчуття чогось надзвичайного, радісного, таємничого.

З Новорічно-різдвяними святами учасників фестивалю та гостей громади привітали селищний голова Лілія Бова.

«Щиро дякую вам за чудову щорічну традицію, яку ви бережете і уже не один рік здійснюєте, а також за чудовий настрій, подарований нам, – зазначила Лілія Миронівна, та побажала усім міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя, успіх у всіх добрих справах і починаннях.

Ну і звісно який ж фестиваль без частувань, а це смачні пампухи, глінтвейн та бограч.

Кожен хто взяв участь у такому атмосферному святі великий молодець, адже ми повинні зберігати свої традиції не забувати про них!