Шановні жителі Куликівської територіальної громади прийміть наші теплі слова вітання у Водохресний Святвечір!

Адже цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

Від щирого серця бажаємо, щоб на Вас усіх зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омивалися освяченою водою, наситилися здоров'ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, єдність спокій і злагода!

Нехай у Водохресний Святвечір і день Богоявлення Господнього Ваші відносини в родині стануть ще міцнішими і дружнішими, а Ваша оселя стане тим місцем, куди кожному з членів сім'ї захочеться повертатися знову і знову. Зустрічайте Хрещення Господнє зі своєю сім'єю з чистою душею і серцем! Отримуйте необхідне тепло і турботу!