Модернізація системи соціальної підтримки населення

Міністерством соціальної політики України в межах реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції і розвитку проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення» надається технічна підтримка територіальним громадам. Техніка призначена для укомплектування робочих місць працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виконкомів сільських, селищних і міських рад, працівників служб у справах дітей та фахівців із соціальної роботи.

В рамках проєкту планується забезпечити комп’ютерною технікою, обладнанням та меблями 38 територіальних громад, зокрема серед них є і Куликівська територіальна громада, Зокрема вже отримано та сучасно обладнано робоче місце працівників соціального захисту населення, для забезпечення надання мешканцям якісних та доступних адміністративних послуг соціального характеру.