З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів місцевого самоврядування, відповідно до графіка було здійснено виїзний прийом громадян Лілія Бова у с. Нове Село.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались найчастіше ремонту автомобільної дороги, благоустрою села та організації дозвілля для дітей.

В ході виїзного було надано вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим - дані доручення керівникам структурних підрозділів Куликівської селищної ради.

Варто наголосити, що жодне із звернень не залишилося без уваги.

Виконання доручень взято на особистий контроль селищного голови.