Багато українських громадян одержують пропозиції працювати або навчатися за кордоном. На жаль, не завжди такі пропозиції закінчуються на користь заробітчан.

Торгівля людьми стала поширеним явищем, вона є злочином, що грубо порушує права людини. Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею.

Саме з метою підвищення рівня обізнаності населення територіальної громади щодо ризиків, пов’язаних із працевлаштуванням (в т.ч. за кордоном), а також захист прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, покращення їхнього доступу до інформації та необхідної, гарантованої державою допомоги до Куликівської селищної ради із робочим візитом завітали представники ГО «Центр «Жіночі перспективи».

Було проведенно профінформаційний семінар для суб’єктів Національного механізму взаємодії(згідно ЗУ «Про протидію торгівлі людьми»).

Завданням якого є посилення спроможності органів державної влади надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.