Під головуванням селищного голови Лілії Бови сьогодні відбулося чергове засідання ХХVІІІ сесії VІІІ демократичного скликання.

Незважаючи на насичений великою кількістю питань порядок денний, засідання сесії виявилося напрочуд результативним та продуктивним . Депутати Куликівської селищної ради схвалили більше 200 важливих для стабільного розвитку громади соціальних та земельних рішень.

Варто зауважити, що підготовлені рішення були досить скрупульозно опрацьовані на профільних комісіях. Разом з тим, на сесійному засіданні, голови депутатських комісій та депутати повторно робили акцент на питаннях, які мають особливе значення для жителів територіальної громади.

Зокрема серед проголосованих рішень було затверджено:

Про передачу матеріальних цінностей відділу соціального захисту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області»;

Про ініціювання співробітництва територіальних громад у сфері освіти;

Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області»;

Про  затвердження Програми відшкодування витрат за надані пільги з безкоштовного зубопротезування для окремих категорій громадян на 2022-2025 роки;

Про затвердження Програми «Забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій з числа учасників АТО (ООС) на 2022-2025 роки».

Ухвалено також низку земельних питань, які надалі будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Куликівської територіальної громади.