У приміщенні Народного Дому смт. Куликів під головування селищного голови Лілії Бови сьогодні відбулося позачергове засідання ХХІХ сесії VІІІ демократичного скликання.

На розгляд депутатів було винесено 10 питань порядку денного????. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій.

Зокрема серед проголосованих рішень було затверджено:

• Про виділення коштів з Куликівського селищного бюджету у 2022 році;
  • Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік;
  • Про затвердження Програми встановлення системи централізованого оповіщення населення Куликівської селищної ради на 2022-2023 роки;
  • Про внесення змін до Програми енергозбереження та підвищення енергоефективності Куликівської селищної ради на 2022-2025 роки;
  • Про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «ЦНАП/ДІЯ ЦЕНТР» у старостинських округах Куликівської селищної ради;
  • Про участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив та регіонального розвитку у Львівській області на 2022 рік.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання ХХІХ сесії VІІІ демократичного скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Куликівської селищної ради  ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».