Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів громади є проведення виїзних прийомів громадян.

Сьогодні, перший заступник селищноно голови Богдан Стахів здійснив виїзний прийом у с. Могиляни.

Під час прийому громадян місцеві жителі озвучили чимало наболілих питань, зокрема щодо:

• розроблення генерального плану с. Могиляни;
  • ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Могиляни-Нагірці;
  • вуличного освітлення;
  • питання виділення жителям села земельних ділянок під садівництво.

За результатами особистого прийому громадян заступник селищного голови надав рекомендації та доручення структурним підрозділам щодо вирішення порушених питань. Варто наголосити, що жодне із звернень не залишилося без уваги.