Під головуванням селищного голови Лілії Бови сьогодні відбулася позачергова XXXIII сесія VІІІ демократичного скликання!

Перед початком засідання позачергової сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув внаслідок вторгнення росії в Україну.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу було прийнято ряд важливих питань, а саме:

• Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік;
  • Про зміну назви та внесення змін Програми «Одноразова матеріальна допомога згідно рішень виконкому селищної ради на 2022 рік»;
  • Про затвердження Програми формування місцевого резерву продовольства Куликівської селищної ради для забезпечення продовольчих потреб в умовах воєнного стану;
  • Про зміну назви та внесення змін до Програми встановлення системи централізованого оповіщення населення Куликівської селищної ради на 2022 – 2023 роки;
  • Про погодження кандидатури командира добровольчого формування Куликівської територіальної громади.

Робота в умовах війни триває, тому зараз важлива будь-яка допомога. Дякуємо кожному за злагоджену працю, тим людям, які надають допомогу військовим, територіальній обороні, а також внутрішньо переміщеним особам.

Продовжуємо працювати заради миру!