Увага!

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:

Вночі 14 травня збережуться грози, місцями пориви північно-західного вітру            15 –20 м/с.

(І рівень небезпечності, жовтий).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків вимагаю:

- організувати взаємодію з місцевими органами влади, сільськими та селищними головами, службами цивільного захисту щодо контролю за станом метеорологічної обстановки та стану об’єктів життєзабезпечення;

- бути в готовності до залучення оперативних груп, сил та засобів при ускладненні погодних умов;

- при отриманні повідомлень, які містять інформацію щодо загрози або необхідності виконання невідкладних аварійно-рятувальних робіт – реагування здійснювати негайно;

- інформування Головного управління ДСНС України у Львівській області здійснювати згідно встановленого порядку.

Інформацію про погодні умови негайно довести до голів райдержадміністрацій та головам міст обласного значення (голів територіальних громад), керівників районних відділів (відділень) поліції та служб дорожньо-експлуатаційних організацій, енергопостачання, зв’язку, пошти та управлінь (дільниць) водного господарства, військових частин МО України згідно спільних наказів з ними Яворівського, Золочівського, Самбірського районів та Франківського району м. Львова.