До уваги керівників юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичних осіб-підприємців!!!

Куликівська селищна рада повідомляє, що відповідно до доручення голови Львівської обласної військової адміністрації від 16.05.2022 № 32/0/6-22ВА керівникам юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичним особам-підприємцям, які проводять діяльність на території Куликівської селищної ради слід активізувати роботу з подачі облікових, фінансових, бухгалтерських, розрахункових, аудиторських звітів та будь-яких інших  документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або в електронній формі та  забезпечити подачу звітності в строки, порядку та формах, що визначено та вимагається законодавством України, до відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади.