У цей непростий для нашої країни час, коли в Україні триває війна, в нас повинно продовжуватись життя. Військовий фронт на сході, а наш фронт це підтримка інфраструктури і економіки та постійна праця на благо громади, створення комфортних умов для її мешканців.

Завершено ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування С140603 Жовква-Мокротин-Сулимів, якою здійснюється доїзд  до двох населених пунктів Куликівської територіальної громади, а також до важливих для громади бюджетонаповнюючих підприємств.

Ремонтні роботи проводяться в межах експлуатаційного утримання на ділянці смт. Куликів – с. Мервичі.

Дякуємо Максим Козицький та Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА .

Продовжуємо працювати й впевнено крокуємо до перемоги, адже об’єднані спільною метою – зберегти Україну, закінчити війну та жити в мирі. Маленькі справи кожного є помітними штрихами на загальній картині наших перемог і досягнень.