З метою вирішення питань місцевого значення, надання адміністративних послуг населенню відповідно до договору про співробітництво територіальних громад, щосереди з 09:00-12:00 год. у приміщенні Куликівської селищної ради буде здійснювати прийом громадян начальник відділу містобудування та архітектури Жовківської міської ради Орест Михайлович Цап.

Зокрема відповідно до договору про співробітництво будуть надаватися такі послуги, як:

• Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності;
  • Надання будівельного паспорта забудови земельної ділянки;
  • Надання містобудівних умов та обмежень;
  • Погодження завдання на розробку містобудівної документації;
  • Здійснення повноважень щодо регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами.