Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Куликівської територіальної громади!

Фінансове управління Куликівської селищної ради повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Відповідно Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення.

За несплату земельного податку та орендної плати Ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, джерелом наповнення якого, на сьогодні, є зокрема збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін.

Для отримання податкового повідомлення про нарахування земельного податку – звертатися: с. Надичі, вул. Грушевського, 5 (приміщення колишньої Надичівської сільської ради).