Уряд вдвічі збільшив компенсацію за надання прихистку ВПО!

  • 326

Уряд вдвічі збільшив компенсацію за надання прихистку ВПО!

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб.

Йдеться про збільшення вдвічі суми грошової допомоги під час опалювального сезону власникам житла, які прихистили у себе вимушених переселенців.

Відповідний проєкт постанови, який розробило Мінрегіону, ухвалили на засіданні Уряду 30 вересня.

Уряд продовжує підтримувати українців, які безоплатно надали своє житло тим, хто вимушено покинув домівки через збройну агресію росії. Відтак, у межах соціальної програми «Прихисток» в опалювальний період сума відшкодування становитиме приблизно 900 грн щомісяця за кожну особу.

Відомо, що Мінрегіону досягнуло домовленостей з Товариством Червоного Хреста в Україні, Міжнародною Федерацією Червоного Хреста і Червоного Півмісяця щодо забезпечення покриття витрат, спрямованих на компенсацію.

Відтак, з 1 жовтня 2022 року до 31 березня 2023 року компенсацію витрат громадянам, які тимчасово прихистили ВПО, збільшать до 30 грн на день за кожну особу коштом зазначених організацій.

Також проєкт постанови передбачає можливість для громад передавати відомості про кількість ВПО електронною поштою, коли неможливо скористатися електронною системою взаємодії органів виконавчої влади.

Деталі за тел. 0325231497.

Адреса: с.Великий Дорошів вул.Львівська,116.

Фото без опису