Діти – наше майбутнє

Діти – наше майбутнє. В умовах війни кожен починає розуміти глибоке значення цих слів. І як би там не було, що б ми не робили, але завжди прагнемо одного – зробити світ кращим для дітей.

Школи Куликівської територіальної громади отримали спортінвентар від UNICEF Ukraine.

В межах реалізації проєкту “Спільно" дитячий фонд ООН - UNICEF школи Куликівської територіальної громади отримали 10 боксів зі спортінвентарем.

Всередині боксів є футбольні та баскетбольні м'ячі, волейбольна сітка, жилетки для командної гри, шахи та інше спортивне спорядження, яке було розподілене між навчальними закладами громади.

Учні дуже зраділи таким подарункам та із задоволенням будуть користуватися ними на уроках фізичної культури.

Щиро дякуємо за потрібний шкільний інвентар для навчання та дозвілля, які слугуватимуть здобувачам освіти у досягненні високих результатів!