Дорогі жителі Куликівської територіальної громади! Вітаю вас зі святом Хрещення Господнього!

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках, озерах стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Це свято ми обов’язково маємо зустріти з чистими помислами та добрими намірами, зі злагодою у серці  та думках.

Хай наша ненька Україна  та її народ звільниться від ворога та всього злого, яке забрало в нас мир та спокій!

Нехай чиста, водохресна вода омиє і віднесе з собою всі біди, печалі яких зазнав наш український народ. Хай принесе з собою довгожданий мир!

Христос Хрещається!

В Ріці Йордані!