Ми працюємо на перемогу. Кожен зі свого боку фронту, який треба захищати!

Ми працюємо на перемогу. Кожен зі свого боку фронту, який треба захищати!

Під керівництвом голови Куликівської селищної ради Лілії Бови відбулося засідання 51 чергової сесії VIII демократичного скликання. Сесії передували засідання постійних комісій, на яких депутатами детально опрацьовано всі питання порядку денного.

У ході сесії розглянуто питання: про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік; про затвердження Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки Куликівської селищної ради, направленої на забезпечення функціонування 17 Державної пожежно-рятувальної частини 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2023 рік; про затвердження Програми зміцнення матеріально-технічної бази Жовківського відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області на 2023-2024 роки; про затвердження Програми підтримки військової частини Збройних сил України на 2023 рік; про затвердження Програми матеріальної підтримки Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області з забезпечення матеріально-технічної бази, покращення охорони публічного порядку та безпеки на території Куликівської територіальної громади на 2023 рік, а також ряд питань, які стосувалися комунальної власності та земельних відносин та питання щодо внесення змін до рішення попередніх сесій.

З усіх питань, які розглядалися на порядку денному засідання були прийняті відповідні рішення, детальніше ознайомитися з якими можна буде на вебсайті громади https://kulykiv-gromada.gov.ua/.