Пільгове кредитуванні за програмою «Власний дім»

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі реалізовує в області програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла «Власний дім» та Комплексну програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2021-2025 роки, затверджену рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 року № 58 (зі змінами), керується «Правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.1998 р. № 1597.

Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів можуть бути громадяни України, які:

- постійно проживають у сільській місцевості (або переселилися для постійного проживання);

- будують об’єкти кредитування в сільській місцевості;

- працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях, інших господарських формуваннях, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров'я, розташованих у межах району, окрім м. Львова;

- особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб  (постанова Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 115);

- пенсіонери, котрі постійно проживають у сільській місцевості, кредит для яких надається для добудови незавершеного будівництвом житла та спорудження інженерних мереж.

Кредити надаються на:

• спорудження нових житлових будинків;
  • добудову та реконструкцію житлових будинків;
  • спорудження інженерних мереж;
  • придбання незавершеного будівництва та готового житла.

Сума кредиту і відсоткова ставка:

- спорудження нового житлового будинку – до 400,0 тис. грн;

- придбання житлового будинку – до 300,0 тис. грн;

- добудова, реконструкція житлового будинку – до 250,0 тис. грн;

- спорудження інженерних мереж – до 100,0 тис. грн;

- кредитна ставка – 3% річних;

- сім’ям, що мають 3-х і більше дітей, – безвідсотково;

- учасникам антитерористичної операції – безвідсотково;

- термін кредиту – до 20 років, а для молодих і неповних сімей – до 30 років.

Програма «Власний дім» діє в області з 2000 року і користується популярністю в сільських забудовників.

Ознайомитися з умовами Програми та її реалізацією в області можливо  за посиланням, а також за тел. +380974801594 Юрій Любомирович.

Зацікавлених мешканців громади у пільговому кредитуванні за програмою «Власний дім» на 2023 і подальші роки просимо зголоситися у Куликівську селищну раду за адресою: смт. Куликів, пл. Незалежності 27.