Стратегія розвитку громади – не просто документ з цифрами, це визначення майбутнього, до якого прагне громада.

Сьогодні відбулося перше розширене засідання робочої групи з формування Стратегії розвитку Куликівської територіальної громади.

У засіданні робочої групи взяли участь селищний голова  Лілія Бова, HOVERLA / проєкт USAID в Україні, Сторонянська Ірина, Патицька Христина, експерти проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», які підсумували результати опитування населення та бізнесу Куликівської територіальної громади.

Члени робочої групи на чолі з керівництвом громади, депутатами, представниками бізнесу та громадськості провели аналіз сильних та слабких сторін, обговорили стан, перспективи розвитку та можливі ризики і проблеми громади.

Запрошуємо до участі в наступних засіданнях підприємців та молодь громади.

Лише спільними зусиллями зможемо сформувати стратегічне бачення громади.