У цей непростий для нашої країни час є речі, які здавалися неможливими, ми зробили можливими.

Куликівська територіальна громада отримала новий шкільний автобус. Його придбали за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальної громади, яке було виділено у 2022 році у розмірі 1440 тис. грн. Загалом нові «школярики» від українського виробника сьогодні вирушили у 10 громад області.

Автобус якісно обладнаний та відповідає всім вимогам чинного законодавства щодо перевезення дітей, нараховує 31 пасажиромісце, має обмеження у швидкості руху, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Дітям створюються всі умови, щоб комфортабельно дістатися до навчального закладу для отримання знань.

Спільними зусиллями робимо все для того, щоб наші діти мали всі можливості гармонійно розвиватися та навчатися, адже це наше світле майбутнє вільної України.