Пункти незламності – це острівці безпеки, стабільності, тепла та єдності, які мають на меті забезпечити людей, що опинились без світла та тепла всім необхідним.

Через часті обстріли критичної інфраструктури – світло, тепло та вода не є чимось постійним. Багато навантаження йде на систему енергозабезпечення і мирні жителі, на жаль, мають підлаштовуватись під графіки відключень.

Точного прогнозу про майбутнє світло забезпечення немає, саме тому нам необхідно підлаштовуватись до теперішніх умов й ні в якому разі не опускати руки.

З кожним днем у Куликівській громаді пункти незламності доукомплектовуються, щоб там було все необхідне і були створені більш сприятливі умови тимчасового перебування місцевого населення.

Зокрема сьогодні із гуманітарною допомогою до нашої громади завітав Благодійний фонд «Рокада» та надав буржуйку, теплі пледи, ліхтарі на сонячних батареях та санитайзери для рук.

Дякуємо кожному хто не стоїть осторонь та допомагає пережити цей непростий для нашої України шлях!