Великдень час особливий для кожного та добрі справи хочеться творити теж по-особливому.

Сьогодні із великодніми пакунками селищний голова Лілія Бова завітала до сімей полеглих Героїв, які віддали своє життя за вільну і незалежну Україну. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. Не маємо права забути їх подвиг!

Також Лілія Бова разом із КЗ «Центр надання соціальних послуг» завітали до громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують сторонньої допомоги та людей похилого віку.

У межах Програми «Надання допомоги у натуральному виражені громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги КЗ» було закуплено продуктові набори, в яких було все необхідне.

Кожен маленький внесок наближає нас до важливої мети – зробити старість в Україні гідною та щасливою.

Тільки разом ми зможемо зробити більше!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису