Великдень – велике християнське свято та ще одна нагода допомогти тим, у кого війна забрала все!

Найбільше свято, яке звикли відзначати з рідними, цьогоріч тисячам людей доведеться справляти за сотні кілометрів від дому. Аби у реаліях сьогодення свято зберегло бодай свої маленькі традиції, селищний голова Лілія Бова відвідала із великодніми гостинцями, ще одну вразливу категорію населеннями нашої громади, а саме внутрішньо переміщених осіб.

Важко описати словами, що відчувають ці люди, проте для нас це чудова нагода ще раз згуртуватися, допомогти, подарувати свято та підтримати тих, хто цього найбільше потребує.