Великодня радість у вигляді пасочок нашим захисникам!

Великодня радість у вигляді пасочок нашим захисникам!

Все другий рік поспіль українці будуть святкувати Великдень в умовах війни. На передовій зустрічають Великдень і наші захисники — воїни Збройних Сил України.

Передати військовослужбовцям великодніх гостинців – це дати їм відчуття родинного свята та домашнього затишку .

Сьогодні о. Романом та о. Володимиром у приміщенні Народного дому смт. Куликів відбулася посвята великодніх гостинців для наших військовослужбовців.

Духовна підтримка є дуже важливою, оскільки, як сьогодні, так і на свята, захисники боронять та боронитимуть рідну землю від рук російського окупанта.

Хочемо щиро подякувати кожному хто долучився до великоднього кошика для військовослужбовців. Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Тільки великі нації здатні на велике добро!

Ми сильні! Бо ми українці!