У Куликівській територіальній громаді відбулося друге засідання Робочої групи з напрацювання Стратегії розвитку.

Маленькими кроками до великих цілей!

У засіданні, якого взяли участь селищний голова Лілія Бова, заступник директора - начальник управління Львівської ОДА Vadym Tabakera, HOVERLA / проєкт USAID в Україні, Сторонянська Ірина, Патицька Христина, експерти проєкту, старости старостинських округів, депутати та активна молодь і жителі громади.

Учасники зустрічі обговорили і погодили цілі та завдання розвитку громади до 2027 року. Під час чого було акцентовано на тому, що громада повинна максимально використати свої сильні сторони та працювати над мінімізацією слабких сторін.

Зустріч відбулася в режимі конструктивного діалогу в частині напрацювання питань, орієнтованих на подальший розвиток громади.

Крокуємо дальше і робимо все можливе, щоб Куликівська громада була успішною.

Презентація другої сесії в рамках циклу з розробки стратегії розвитку Куликівської територіальної громади до 2027 року.