Сьогодні ми усі прагнемо перемоги і попри війну маємо дотримуватись доброї української традиції - великої спільної толоки.

Великодні свята промайнули, але роботи з благоустрою тривають. Незважаючи на тяжкий час в нашій країні, кожен повинен розуміти, що захист довкілля – це потреба сьогодення і внесок в наше майбутнє.

У Куликівській територіальній громаді сьогодні відбулася весняна толока. До масштабного прибирання долучилися усі без винятку. З самого ранку хто був залучений до прибирання працювали злагоджено та швидко, адже кожен відповідав за свою ділянку та добре потрудився. Комунальна служба вивезла сотні мішків зі сміттям. Тепер потрібно зберегти результати спільних зусиль.

Зустрінемо перемогу у чистій громаді!