Оголошення про збір ідей проєктів.

  • 398

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

до Стратегії розвитку Куликівської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Куликівська селищна рада за сприяння Проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», що виконується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», розробляє Стратегію розвитку Куликівської селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Робочою групою з розробки Стратегії буде проведено відбір ідей проєктів, їх аналіз та ранжування за пріоритетами. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Куликівської громади – представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності – запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – не більше 4 років (2024 - 2027 рр).
  3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  4. Проєктна ідея стосується завдань Стратегії розвитку громади (ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).
  5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
  6. Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 31.05.2023 року, до 17.30.

Заповнені форми надсилайте до відділу економіки, торгівлі, інвестиції та ЖКГ Куликівської селищної ради, ел. адреса: economica.kulykiv@gmail.com  з поміткою «Ідея до Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до відділу  економіки, торгівлі, інвестиції та ЖКГ Куликівської селищної ради, ел. адреса: economica.kulykiv@gmail.com , тел. 0989375316 (Любов Дунець)

Дивіться приклад заповнених форм проєктних ідей наприкінці документу в додатку 3.

     Додаток 1 Проєктна заявка - Бланк.

     Додаток 2.

     Додаток 3.

 

Фото без опису