До  уваги суб’єктів підприємницької діяльності.

ДО  УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Інформуємо, що розпочалася реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік (далі – Програма), яка затверджена розпорядженням голови Львівської ОВА від 27.02.2023 №93/0/5-23ВА.

Для підтримки мікро, малого та середнього підприємництва,  а також кластерів (лише ваучери на участь в закордонних виставково-ярмаркових заходах) передбачена ваучерна підтримка:

• не більше 60 тис. грн на маркетингові ваучери;
  • не більше 100 тис. грн на ваучери для сертифікації продукції;
  • не більше 100 тис. грн на ваучери на участь в закордонних виставково - ярмаркових заходах, в т. ч. кластери.

Важливо зазначити, що частка власних витрат суб’єктів господарювання на отримання послуг у рамках Завдання 2 цієї Програми повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

Детально ознайомитись з Програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану, яка затверджена розпорядженням від 27.02.2023 №93/0/5-23ВА можна ознайомитися Програма підтримки, а також за телефоном (032)299-92-79.Фото без опису