Нагальною потребою сьогодення є вміння діяти в надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану. Особливо якщо це стосується дітей.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій рятувальники Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області провели заходи громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у школах Куликівської територіальної громади.

Під час акції надзвичайники розповіли дітям про особливості роботи вогнеборців про нелегкі будні, коли доводиться оперативно реагувати на пожежі, наслідки дорожньо-транспортних пригод та інші надзвичайні ситуації.

Учасники заходу дізналися багато нового, цікавого, а найголовніше – корисного. Надіємося, що такі заходи залишаться у пам’яті на довго, а почута інформація допоможе уникнути небезпечних ситуацій.