До уваги жителів Куликівської територіальної громади!

Відтепер можна звернутися у відділ «Центр надання адміністративних послуг – Дія Центр» або у віддалені робочі місця адміністраторів Куликівської селищної ради та отримати адміністративну послугу, а саме вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.

Для вклеювання потрібно наступні документи:

• дві фотокартки розміром 3,5× 4,5;
  • заява, заповнена на місці;
  • паспорт громадянина України.

ЦНАП Куликівської громади – територія вашого комфорту, де всі питання вирішуються на місці максимально швидко, оперативно, доступно та прозоро.