Сьогодні на базі Мервичівського ЗДО відбулося відкрите заняття під назвою «Великодня писанка диво з див». Метою такого заходу було показати любов до українських традицій та нести ці традиції протягом всього життя.

Заняття проходило в ігровій формі захопливо та пізнавально для дітей. Ці маленькі патріоти своєї неньки України настільки щиро розповідали про українські традиції.

Таку націю не здолати, адже діти показуюууть своїм власним прикладом, що вони вільні творити своє мирне майбутнє у незалежній Україні!