Христина Замула, голова Львівська районна державна адміністрація сьогодні зустрілася з рідними чиї чоловіки, сини, батьки пішли на війну і, на жаль, віддали на болі бою найдорожче - своє життя.

"Людину можна знищити, але не можна перемогти" (за твором Е. Хемінгуея).

Посмертну нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня – вручили дружині та батькові Героя – Олексія Кочана, який загинув 10.09.2022 року, боронивши українські кордони від рук російського окупанта поблизу с. Безіменне, Миколаївської обл.

Звичайно, що жодна нагорода, яку сьогодні отримали рідні загиблих Героїв, ніколи не замінить близьких, які віддали своє життя за нашу країну. Вони Герої, завдяки яким наші діти, рідні та близькі, мають можливість жити у вільній і незалежній Україні. Кожен з них назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях.

Світла пам’ять Героям України!