Освітній процес - це невіддільна складова розвитку громади, адже ми формуємо наші майбутні покоління. Сьогодні вчителі шукають нові методики для його покращення, а за останні роки їм довелося зіткнутися з новими викликами.

Школи Куликівської територіальної громади отримали канцелярське приладдя від UNICEF Ukraine.

Відтак отримана допомога від наших міжнародних партнерів неодмінно слугуватиме покращенню надання освітніх послуг.

Щиро дякуємо Данило Сороковий, виконавчий директор Асоціація Місцевих Рад "Ради Львівщини", за надане шкільне приладдя для навчання та дозвілля, яке слугуватиме здобувачам освіти у досягненні високих результатів!