Вчора, 08.06.2023 року, відбулась 58-ма позачергова сесія Куликівської селищної ради.

На розгляд депутатського корпусу було винесено 9 питань, які стосуються життєдіяльності громади:

1. Про порядок денний позачергової 58-ї сесії VІІІ демократичного скликання.

2. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за І квартал 2023 року.

Начальник фінансового відділу доповіла що основними бюджетоутворюючими податками громади залишаються ПДФО з заробітної плати і єдиний податок, та те що бюджет куликівської селищної ради станом на 01.04.2023 року було перевиконано на 107,9%.

3. Про затвердження Програми покриття заборгованості під час реорганізації Державного навчального закладу «Львівський навчально-курсовий комбінат» на 2023 рік (як одержувача коштів).

У зв’язку із тим, що на сьогоднішній день згідно розпорядження КМУ №872-р від 30.09.2022 року, цілісний майновий комплекс ДНЗ «Львівський НКК» передано у власність Куликівській селищній раді, відповідно в ради виникла необхідність погасити заборгованість, яка рахується за комбінатом.

4. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

За результатами перевиконання бюджету станом на 01.06.2023 року на 2 032 131,00 грн. було спрямовано на наступні видатки:

• матеріальна допомога згідно рішень виконкому – 300 000,00 грн.;
  •  комунальний заклад молодіжної політики (ЗП + нарах.) – 40 000,0 грн.;
  •  програму розвитку фізичної культури та спорту – 60 000,00 грн.;
  •  програми централізованих заходів відділу культури, туризму, молоді та спорту – 50 000,0 грн. (оздоровчий табір «Рататуй»);
  •  придбання банера для НД «Могиляни» – 20 000,00 грн.,
  •  субвенція Львівському обласному бюджету на підтримку бюро судово-медичної експертизи – 50 000,00 грн.,
  •  субвенція державному бюджету на програму підтримки військової частини А2678 (військове містечко) ЗСУ – 53 336,0 грн.;
  •  поточний ремонт вуличного освітлення в смт. Куликів – 139 000,00 грн.;
  • поточний ремонт системи вiдеоспостереження у с. Надичi, с. Великий Дорошiв – 60 000,00 грн.;
  •  придбання та виготовлення стендiв, таблиць надання адмiнiстративних послуг-Дія центр – 25 000,00 грн.;
  •  для вiдшкодування безкоштовних медикаментiв пiльгових категорiй населення – 100 000,00 грн.;
  •  виготовлення технiчноi документацii iз землеустрою щодо iнвентаризацii земельноi дiлянки с. Apтасів, вул. Яремчука – 15 000,0 грн.;
  •  виготовлення технiчноi документацii iз землеустрою щодо iнвентаризацii земельної дiлянки за межами населеного пункту с. Мервичi – 10 000,0 грн.;
  • технагляд по капiтальному ремонту будiвлi Центру надання адмiнiстративних послуг-Дія центр – 3 279,0 грн.;
  •  на обслуговування системи оповiщення, придбання системи оповiщення (гуrномовцi) та забезпечення роботи системи оповiщення – 87 000,0 грн. (населені пункти с. Звертів, с. Великий Дорошів, с. Стронятин і с. Гребінці;
  •  поточний ремонт укриття в адмінбудинку Куликівської селищної ради – 190 000,00 грн.;
  •  проведення аналізів води Куликівським УЖКГ – 29 516,0 грн. та 200 000,00 грн. для виплати заробітної плати;
  •  субвенція державному бюджету для квартирно-есплуатаційного відділу м. Львова для закупівлі комп’ютерної техніки – 10 000,0 грн.;
  •  придбання та встановлення елементів благоустрою у с. Нове Село (споруди дитячого ігрового майданчика) – 100 000,00 грн.;
  •  загальноосвітні заклади – 464 000,00 грн. (будматеріали, меблі, двері та перезарядка вогнегасників);
  •  загальноосвітні заклади для виплати заробітної плати – 26 000,00 грн.

5. Про зміни відомостей про Фінансовий відділ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області, що містяться у Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

В контексті даного питання вносились зміни в відомості фінансового відділу, (зміна району розташування).

6. Про затвердження Положення про оплату праці та порядок застосування стимулюючих виплат працівникам апарату та структурних підрозділів Куликівської селищної ради у новій редакції.

У зв’язку із зміною законодавства, вносились зміни у положення про оплату праці. Суми виплат не змінювалися.

7. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Куликівської селищної ради.

Також із змінами у законодавстві, посадова особа, відповідальна за цивільний захист виводилась з одного відділу і вводилась в пряме підпорядкування голові.

8. Про внесення змін до Програми накопичення матеріально-технічного резерву Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2023 рік.

Вносились зміни в програму для того, щоб закупити та встановити системи оповіщення в населених пунктах там де їх ще немає.