Під головування селищного голови Лілія Бова сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Куликівської селищної ради.

На порядок денний засідання виконкому виносилося 10 питань, члени виконкому одноголосно проголосували за всі винесені питання, а саме:

• Про оголошення аукціону на продовження договору оренди майна;
  • Про надання дозволу на укладення договору дарування земельної ділянки та житлового будинку, в якому зареєстровані діти;
  • Про надання дозволу на укладення договору дарування 1/5 частки земельної ділянки та 1/5 частки житлового будинку, в якому зареєстровані діти;
  • Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • Про затвердження Порядку «Забезпечення санаторно-курортним лікуванням членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України»;
  • Про надання матеріальної допомоги;
  • Про розподіл часток колишнього колгоспного двору;
  • Про присвоєння поштової адреси будинку садибного типу;
  • Про надання дозволу ФОП Кохан В. К. на організацію дитячої розважальної локації в селі Великий Дорошів;
  • Про затвердження графіку проведення виїзного прийому громадян керівництвом селищної ради.

З прийнятими на засіданні рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному веб сайті Куликівської селищної ради у встановлений законодавством термін.